• Bemutatkozás
  • Küldetésünk
  • Elérhetösegünk
  • Sitemap

2008. január 13-án, vasárnap 20 óra 5 perctõl a Hír Televízió Kontraszt című műsorának vendége Kávássy Pál orvos-jogász.

Mekkora haszonhoz jutnak a biztosítók a magyar járulékfizetõk pénztárcájából? Verseny vagy monopóliumot jelent az üzleti biztosítós modell? Hogyan akadályozhatják meg a civilek a törvény bevezetését? A Kontrasztban Mellár Tamás közgazdász és Kávássy Pál orvos-jogász.

2008. január 13-án, vasárnap a Kossuth Rádió reggel 6 órakor kezdõdõ Vasárnapi Újság című műsorának vendége dr. Völgyesi Miklós.

December 13-án, csütörtökön 22:00 órákor a Zenit TV nemzetpolitikai műsorában bemutatják a Civil Jogász Bizottság amerikai-kanadai útjáról készült útifilm elsõ részét. Egyéb téma még:

• országos sztrájkok, demonstrációk - ádventi üzenettel.

Vendégek:
- Haeffler András fõszerkesztõ,
- Szöőr Anna, a CJB tagja, az Október 23. Alapítvány kurátora,
- Kiss Boldizsár János, a CJB oktatási munkacsoportjának vezetõje,
- Weis Péter közgazdász.

•

December 6-án, csütörtökön 22:00 órákor a Zenit TV nemzetpolitikai műsorában vendég dr. Völgyesi Miklós. A témák:

• A harmadik hatalmi ág, a bíróság megrokkanásának veszélye, annak megakadályozása.
  • A móri ítélet túlhangsúlyozásával megingatható-e, hitelteleníthetõ-e a magyar igazságszolgáltatás, a bírói kar, annak néhány kiemelkedõ személyisége? Mondjuk a Kulcsár-ügy bírája?
  • Szétzilálható-e a menzetbiztonságért felelõs intézmény?
  • Ha visszatér a múlt és itt munkál közöttünk, védtelenné válunk?

November 27-én, kedden 20 órákor Morvai Krisztina számol be amerikai útjukról a HírTV Rájátszás című műsorában.

November 18-án, vasárnap 16 órától látható az Echo Televízió Civil Akadémia című műsorában Völgyesi Miklós előadása a Polgárok Házából.

Október 24-én, szerdán reggel 8 órától a Lánchíd Rádió vendége Morvai Krisztina.

Október 22-én, hétfőn 20 ótától a Hír Televízió meghívott vendége Szöőr Anna.

Október 21-án, vasárnap 20 ótától a Hír Televízió meghívott vendége Völgyesi Miklós, a Civil Jogász Bizottság társelnöke.

Október 4-én, csütörtökön 22:00 órától 23:00 óráig a Zenit TV-ben a filmet vetítenek a Civil Jogász Bizottság eszéki és kárpátaljai látogatásáról.

Szeptember 23-án, vasárnap 16 órától látható az Echo Televízió Civil Akadémia című műsorában Gaudi-Nagy Tamás előadását mutatja be a televízió.

Szeptember 20-án, csütörtökön 22:00 órától 23:00 óráig a ZENIT TV-ben A MAGYAROK VILÁGA c. magazinműsorban életútinterjú látható Dr.Völgyesi Miklóssal, Legfelsőbb Bíróság ny. tanácsvezető bírájával, a Civil Jogász Bizottság társelnökével.

Szeptember 17-én, hétfőn és 18-án kedden este 22 óra 5 perctől a Hír Tv-ben a Gulyás testvérek kétrészes filmjét vetítik a 2006. októberi eseményekről Civil jelentés címmel. A film Bizottságunk JELENTÉSE alapján készült.

Szeptember 16-án, vasárnap este 20 óra 5 perctől a Hír Tv Kontraszt c. műsorának meghívott vendége Morvai Krisztina.
16 órától látható az Echo Televízió Civil Akadémia című műsorában Morvai Krisztina előadása a Polgárok Házából. Gaudi-Nagy Tamás előadását következő vasárnap, szeptember 23-án mutatja be a televízió.

Szeptember 13-én, csütörtökön 22 órától a Zenit TV-ben látható M. Szabó Imre tudósítása a 2006. október 23-i események áldozatainak szeptemberi bírósági tárgyalásáról.

Szeptember 10-én, hétfőn reggel 7:00 órától a TV2 Mokka c. műsorának meghívott vendége Morvai Krisztina.

Szeptember 7-én, pénteken este 22 óra 30 perctől az ECHO TV Éjjeli menedék című műsorának vendége Morvai Krisztina.
A műsor ismétlés szeptember 8-án, szombaton 19 órától látható.

Szeptember 1-jén, szombaton reggel 7:00-tól 7:15 óráig az mtv1 Napkelte c. műsorának meghívott vendége lesz Morvai Krisztina.

Augusztus 18-án, szombaton reggel 7:00-tól 7:15 óráig az mtv1 Napkelte c. műsorának meghívott vendége lesz Morvai Krisztina.

Augusztus 17-én, pénteken reggel 7:00 órától a TV2 Mokka c. műsorának meghívott vendége Morvai Krisztina.

Augusztus 16-án, csütörtökön este 18:30 órától az Hír TV Esti gyors c. műsorának meghívott vendége Morvai Krisztina.
Este 20:00 órától pedig az Echo TVNapi aktuális c. műsorában lesz vendég Morvai krisztina.

Augusztus 3-án, pénteken este 21:30 órától az Echo TV Tabuk nélkül c. műsorának meghívott vendége Morvai Krisztina.

Augusztus 1-én, szerdán este 21:30 órától az Echo TV Tabuk nélkül c. műsorának meghívott vendége Morvai Krisztina.

Június 25-én, hétfőn reggel 7 órától a TV2 Mokka című műsorának meghívott vendége Morvai Krisztina.
Este 19:30 órától a HírTV meghívott vendége Völgyesi Miklós.
Este 20 órától az Echo TV előadásának vendége Morvai Krisztina.

Június 1-én, pénteken 17 órától a Duna TV meghívott vendége Szöőr Anna.

Április 26-án, csütörtökön reggel 7 órától a TV2 Mokka című műsorának meghívott vendége Morvai Krisztina.

Április 24-én, kedden 7 óra 45 perctől a Hír Televízió meghívott vendége Kabódi Csaba, az ELTE Állam- és Jogtudományi Kar Büntetőeljárási és büntetés-végrehajtási jogi tanszék vezetője.

Április 23-án, hétfőn 6 óra 30 perctől az mtv Nap-kelte című műsorának meghívott vendége Morvai Krisztina.

Április 21-én, szombaton 15:30 órától a HírTV-ben az "Európai Hiradó" című műsor.
Az egyik témáról: "A magyar rendőrség képtelen európai módon fellépni!" Az ötvenes évek kommunista módszereire emlékeztető módon járt el a rendőrség Szabó László Zoltán egyetemi tanárral szemben. A Fidesz európai parlamenti képviselői e legújabb esetről is tájékoztatták az Európai Bizottság illetékes biztosát, Franco Frattinit – írja a hirtv.hu.

Április 17-én, kedden este 20 órától az Echo TV "Tabuk nélkül" című műsorának meghívott vendége Morvai Krisztina.

Április 14-én, szombaton este 20 órától 21 óráig az Echo TV "Valóság show nélkül" című műsorának meghívott vendége Morvai Krisztina és Fábry Sándor .

Március 22-én, csütörtökön este 22 órától a Zenit TV "A Magyarok Világa" adásának vendége Völgyesi Miklós.

Március 20-án, kedden 6 óra 30 perctől az mtv Nap-kelte című műsorának meghívott vendége Morvai Krisztina.
Este 19 óra 30 perctől a Duna Televizíó vendége Völgyesi Miklós.

Március 6-án, kedden reggel 7 óra 30 perctől a HírTV vendége Szöőr Anna.

Március 5-én, hétfőn délelőtt 10 órától a Civil Rádió vendége Szöőr Anna és Völgyesi Miklós.

Február 27-én, kedden reggel 7 órától a Nap-kelte vendége Morvai Krisztina.

Február 24-én, szombat reggel 7 órától a Nap-kelte vendége Morvai Krisztina.
Délután 15 óra 34 perctől a Katolikus Rádióban Völgyesi Miklós hallható.

Február 23-án, péntek reggel 7 órakor a TV2 Mokka című műsorának vendége Morvai Krisztina.
Este 18 órától a Klubrádió élő adásában Morvai Krisztina hallható.
Este 20 óra 5 perctől a Hír Televízió Péntek 8 című műsorának vendége lesz Morvai Krisztina.
Este 22 óra 30 perctől az Echo Televízió vendége Morvai Krisztina és Szöőr Anna.

Február 11-én, vasárnap este 20 óra 5 perctől a Hír Televízió Kontraszt című műsorának vendége lesz Morvai Krisztina.

Február 1-én, csütörtökön este 22 órától a Zenit TV vendége lesz Morvai Krisztina, Szöőr Anna és Völgyesi Miklós.

Január 30-án, kedden reggel 8 órától a Duna Televízió Autonómia csatornájának vendége Morvai Krisztina és Szöőr Anna.